Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #548232

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui sa oled särasilmne ja kärme ning otsid tööd armsas kohvikus nimega Viktus Kohvik Kotka, siis võta julgelt ühendust! Väljaõpe toimub kohapeal. Sinu peamisteks ülesanneteks on kohvikutoodete väljapanek, tellimuste vastuvõtmine ja lauda viimine ning väga suurt rõhku pöörame puhtusele ja ettevõtte hea maine hoidmisele.

Ootused kandidaadile

Meile on kõige olulisem, et sa oleksid julge, abivalmis, hoolas ja rõõmsameelne ning sulle meeldiks müügi ja teenindaja töö, kõik muu teeme selgeks kohapeal. Muidugi kuluks ära ka inglise ja vene keele oskus, kuid see pole määrav.

Pakume sulle täiskohaga tööd esmaspäevast reedeni graafiku alusel. Tasustamine toimub tunni alusel (neto: 4 eur tunnis), lisaks pakume lisateenimisvõimalust cateringi näol.
Meie töötajad võivad arvestada ka ühe korraliku toidukorraga kohviku kulul!
Hoolivat meeskonda.

Tööpakkumise number
#548232

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 700 - 750 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. august 2018
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2018

Viktus Kohvik & Catering, endise nimega Arigato Kohvik & Catering on toitlustamise teenust pakkunud juba 13 aastat. Meeskondlikult seisame alati selle eest, et tooraine oleks tervislik ja värske ning sealjuures hinna ja kvaliteedi suhe paigas. Meie meeskonna pühendumist kroonivad mitmed tunnustused ja auhinnad. Omame 5 toitlustusasutust ja pakume täismahus cateringi teenust. Aastatega oleme leidnud lojaalseid sõpru, kes hindavad meie professionaalset teenindust ja tähistavad oma elu suursündmuseid ikka ja jälle meie maitsvate roogadega. Tänaseks päevaks on meil kaks kohvikut: Viktus Kohvik aadressil Toompuiestee 4 ja Viktus Kohvik Kotka aadressil Kotka 12 ning kolm Viktus Bistrood: Merimetsa, Haaberti ja Pelgulinn

Vaata rohkem

Teenindaja