Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346531

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine ja nõustamine toodete valikul

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui:

armastad inimestega suhelda
oskad hinnata head teenindust
tunned tõelist kirge moekaupade vastu
valdad suhtlustasemel eesti, vene ja inglise keelt

Ettevõte pakub

inspireerivat töökeskkonda
eneseteostus- ja arenguvõimalust Eesti kõige väärikama ajalooga poes
toetavat meeskonda

Lisainfo

Ühendust võtame vaid väljavalitud kandidaatidega

Tööpakkumise number
#346531

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2014

Kaubamaja on Eesti jaekaubanduse liider ja suunanäitaja. Meie missiooniks on muuta inimeste elu mugavamaks ja rõõmsamaks, tuues maailmast koju kätte parimad kaubad ja pakkudes suurepärast ostuelamust.

Kui Sa armastad inimesi ja teenindustööd ning tunned tõelist kirge moekaupade vastu, siis oled Tallinna Kaubamajas oodatud meeskonnakaaslane.

Vaata rohkem

Teenindaja