Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #594676

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui oled hea suhtleja, sulle meeldib sport, uuemad moetrendid ja innovatsioonid, siis oled oodatud just meie meeskonda!

Ootused kandidaadile

  • Esindada maailma suurimat spordibrändi
  • Pakkuda klientidele parimat teenindust, tekitada neis huvi ning kirg spordi vastu
  • Olla aktiivne ja positiivne meeskonnaliige
  • Inglise keele oskus
  • Kasuks tuleb soome- ja vene keel oskus

Ettevõte pakub

  • Soodustusi sportimisel
  • Toetava ja positiivse meeskonna
  • Motiveeriva töötasu

Tööpakkumise number
#594676

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2019
Kuulutus sisestati:
7. august 2019

Jalajälg AS on Nike kaubamärgi ametlik maaletooja Baltikumis
Ettevõtte tegevusala on rõivaste ja jalatsite jae- ning hulgimüük.

Vaata rohkem

Teenindaja