Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199616

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Teenindaja töö restoranis ja peosaalis (mitte ainult suveperioodil, vaid aastaringselt)
- vajadusel konverentsilaudade ettevalmistamine
- vajadusel hommikusöögiklientide teenindamine
- laudade katmine
- teenindusala korrashoidmine
- inventuuris osalemine

Nõudmised kandidaadile

- eelnev kogemus toitlustusasutuse klienditeenindajana
- korrektne välimus
- sõbralik ja vahetu loomus
- soovitavalt võõrkeelte oskus suhtlustasandil (inglise, vene, soome)
- organiseerimisvõime
- kiire tegutsemine
- stressitaluvus
- vanus alates 23.a,
- kodu soovitavalt Viimsis või selle läheduses

Ettevõte pakub

- kena miljööd
- toredaid kliente
- tööd, mis tervist ei tapa
- nooruslikku töökollektiivi

Lisainfo

CV koos FOTO ja palgasooviga (neto või bruto).
Eriti sobib inimesele, kes elab Viimsis või Viimsi ligidal.

Tööpakkumise number
#199616

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline või praktika (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2010

Uus ja juba edukas itaalia restoran-pizzeria Il Coccodrillo asub Viimsis.
Keskuses on avatud köögiga 60 kohaline itaalia restoran-pizzeria ja kaunis suveterrass.
Kogu Viimsi Peokeskuses pakume samuti pulmade, juubelite, pidude ja konverentside korraldamise teenust.

Vaata ka maja virtuaaltuuri :http://www.real24.ee/virtuaaltuur/peokeskus/peokeskus_peokeskus.html

Vaata rohkem

You are applying to:
Teenindaja