2023-08-23 14:48:55

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
7 - 9 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kiireid, asjalikke ja särasilmseid teenindajaid ning kelnereid. Kui tunned, et teenindamine on see, mida naudid ja teed suure innu ja hea meelega, siis oled just Sina see, keda meie meeskond enda sekka ootab.

Otsime töötajaid nii päevasesse vahetusse (10-16) kui ka muudeks kellaaegadeks vastavalt vajadusele.

Lisaks on töö sobiv ka vanematele inimestele, kes soovivad teenida lisaraha perekonna kõrvalt.

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust ja kutsume vestlusele.

Ootused kandidaadile

oled energiline, positiivne, kiire, professionaalne;

oled kohusetundlik, aus ja korrektne;

soovid olla osa meeskonna;

tunned huvi toidumaailma vastu;

oskad eesti keelt, kasuks tuleb ka võõrkeelte oskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

vaheldusrikast tööd;

toetavat ja hoolivat meeskonda;

korralikku töötasu;

arenguvõimalusi;

sporditoetus

meeskonnaüritused