Värsked tööpakkumised

Teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420101

Tööpakkumise number

420101

Töö kirjeldus

Laialt ringiliikuv restoran-buss otsib oma meeskonda suvehooajaks ja võimalusel ka edasiseks üle Eesti toimuvatele seiklusi täis festivalidele kokkasid, teenindajaid ja nõudepesijaid.

Nõudmised kandidaadile

Pluss punkte teenid, kui Sul on varasem klienditeeninduse kogemus toitlustuses või mõnes muus sarnases valdkonnas. Hea ja vaba suhtlusoskus ja mittemadal enesedistsipliin seob Sind kindlasti meie meeskonnaga. Aupaklikult eeldame, et Sul on olemas ausus, usaldusväärsus ning omal kohal ka kohusetunne ja kindlasti valmisolek meeskonnatööks.

Ilmataadiga koostöös rändlust soojas suves, kohapealset kohest väljaõpet, vastavalt olevale kvalifikatsioonile arenguvõimalusi ning ka selle tõstmiseks vajalikku, loomulikult tarvilikke koolitusi, töövahendeid ning rändlevalt rõõmust meeskondlikku kollektiivi erinevatel Eestimaa suvistel välis- ja siseüritustel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. mai 2016
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2016

Tänavatoitlustuse revolutsioon ehk maruvahva "food truck" on vallutamas Eestit ja inimeste südamed kvaliteetse tänavatoiduga! Toome gurmeetoidu restoraniruumidest välja tänavatele, otse Sinu kodulinna üritustele ja miks mitte ka Sinu aeda. Teeme seda 20-aastavanuses retrohõngulise bussiga, mis on renoveeritud tänapäevaselt stiilseks, sest lisaks maitsvale toidule on meie eesmärk luua hubane ja mõnus atmosfäär selle nautimiseks. Armsad tänavagurmaanid, astuge bussi ja valmistuge seikluseks, sest just seda peaks meie arvates üks eine olema. Samuti pakume erinevatele ettevõtetele ürituste korraldamisel oma abikätt.