2023-08-23 14:48:55
Teenindaja
VIP 1

Teenindaja

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda osakoormusega lõunasöögi teenindajat! Tööaeg antud ametipostil on igal tööpäeval  E-R, kell 11-15.00 ehk 4h päevas. 

Pakume igakuiselt kindlat sissetulekut, sisseelamisprogrammi, koolitusi,  ning teisi hüvesid. 

Tegemist on legendaarse Kirjanike Maja restoraniga, mis on üks pikema järjepidevusega restoran Eestis (avati 1962. aastal). Läbi kolme korruse kōrguvate ruumide, imelise vaatega Harju mäele ja Niguliste kirikule, on Pegasus nii kohalikele kui turistidele üks Tallinna vanalinna meelispaiku juba aastaid. 

Meie eesmärgiks on pakkuda oma külalistele meeldejäävat positiivset elamust kōrge tasemega teeninduse kui ka maitsvate roogade näol. 

Ootused kandidaadile

Peame teenindustööd kogu meeskonna suureks privileegiks ja kogemuste mõttes kindlasti üheks arendavamaks elukutseks üldse.

Kui teeninduskultuur on üks Sinu meelisteemasid ja oled kiire, korrektne, kohusetundlik tiimimängija, siis oled kandideerimiseks sobiv. 

Kui oled suurepärase suhtlemisoskusega, tähelepanelik ja tunned võiduelamust ületades külaliste ootusi, siis on see töökuulutus just Sinule!

 

Ettevõte pakub

Ettevõttena pakume suurepärast kogemust teenindajana legendaarses restoranis, toredat meeskonda, stabiiliset sissetulekut ning osakoormusega tööd päevasel ajal. 

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised: