Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69133

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Fazer Amica otsib oma Tallinna kesklinnas asuvatesse kohvikutesse rõõmsameelseid teenindajaid.
Töö sisuks:
- Klientide teenindamine, toidu väljastamine,
- teenindussaali ja -leti korra eest hoolitsemine,
- töö kassaga,
- alkoholi müük,
- kohvi valmistamine,
- pannkookide valmistamine

Ootused kandidaadile

- rõõmsameelne ja sõbralik,
- kliendikeskse mõtteviisiga,
- aus ja kohusetundlik,
- eesti keele ja vähemalt ühe võõrkeele suhtlemisoskusega

Ettevõte pakub

- sõbralikku kollektiivi,
- kaasaegseid töötingimusi,
- arenguvõimalusi,
- ettevõtte poolseid soodustusi

Lisainfo

Töö on vahetustega, täistööaeg!!! Tegemist ei ole suvehooajatööga!

Tööpakkumise number
#69133
Teenindaja