Värsked tööpakkumised

Teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 225276

Tööpakkumise number

225276

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine, tellimuste vastuvõtmine hotelli restoranis

Nõudmised kandidaadile

• eelnev töökogemus toitlustuse valdkonnas
• läbitud erialakoolitused, teadmised a'la carte teenindamisest
• hea eesti, inglise, vene ja soome keele oskus

Ettevõte pakub

• tööd stabiilses ettevõttes
• erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi
• sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Töö on hooajaline, kuni 31.08.2011. Oodatud on kõik praktikale soovijad!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. mai 2011
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2011

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja vaikses elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks,
konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada
360 inimest. Nädalalõppudel toimuvad tantsuõhtud elava muusikaga. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid ning
äripäevadel ka päevabuffeed.