Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291831

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Bonaparte teenindaja on positiivse suhtumisega aktiivne suhtleja, kes tagab meie klientidele korrektse ning sõbraliku teeninduse ka kõige pingelisematel
hetkedel.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat on:

  • Rõõmsameelne ja positiivne
  • Naudib suhtlemist ning omab head väljendusoskust
  • Hea pingetaluvusega
  • Oma töös kiire ja korrektne
  • Valdab vabalt eesti keelt ning suhtlustasandil vene ja inglise keelt
  • Vähemalt 18 aastat vana ning omab vähemalt keskharidust
  • Kasuks tuleb varasem toitlustus- ja/või teenindusalane töökogemus ning huvi põnevate maitseelamuste ja hea toidu vastu

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda sõbralikus kollektiivis
  • Koolitusi erinevates valdkondades ning väljaõpet eriala spetsialistidelt
  • Tööd Tallinna kesklinnas
  • Soodustusi Bonaparte toodetele ja teenustele

Tööpakkumise number
#291831

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
3. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
14. november 2012

Bonaparte kaubamärk esindab Eesti juhtivat, naturaalsest toorainest ilma säilitusaineteta pagari- ja kondiitritooteid valmistavat ettevõtet, mille võtmesõnadeks
on isilik lähenemine, värskus ja kõrge kvaliteet. Bonaparte kaubamärki kannavad kõrgelt hinnatud harud: gurmeerestoran le Bonaparte, prantsusepärane
kohvik ja veinikelder, delikatesside pood Pikal tänaval, Bistroo Foorumi keskuses, KUMU kohvik ning catering.

Vaata rohkem

Teenindaja