Värsked tööpakkumised

Teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60204

Tööpakkumise number

60204

Töö kirjeldus

Teenindaja peamiseks tööülesandeks on tagada tulemuslik kliendikeskne teenindus.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised Montoni kaupluse teenindajale:

  • soov olla suurepärane teenindaja
  • positiivne ellusuhtumisega avatud suhtleja
  • väga hea suhtlemisoskus
  • aus
  • enesekindel
  • aktiivne
  • hea stiilitajuga, huvi rõivamaailma ja moetrendide vastu
  • vähemalt keskharidusega
  • vanus alates 20. a.
  • tööalasel suhtlustasandil vähemalt ühe võõrkeele oskus (vene, inglise või soome)
  • valmidus nädalaringseks graafikujärgseks tööks

Kasuks tuleb:
  • eelnev teenindusalane töökogemus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
  • võimalust olla osa ühest Ida-Euroopa kiiremini kasvavast rõivafirmast
  • töökohta edukas ja arenevas ettevõttes
  • tööks vajalikku koolitust

Lisainfo

Konkursi kontaktisik on Tiia Kaelep, telefon 6302 708,
Võimaluse korral lisada CV-le foto.
Kõikide sobivate kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt ühe nädala jooksul peale töökuulutuse aegumise tähtaega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2006

Hiljuti oma 78. aastapäeva tähistanud Baltika Grupp on rahvusvaheline rõivakaubandusettevõte, mis opereerib Montoni, Baltmani, CHR/Evermeni ja Baltika Vabrikupoe jaekette. Nelja jaekontseptsiooni vahel jaotuvad praegu ligi 80 kauplust ja jaepinda kuues riigis - Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Ukrainas ja Venemaal. Grupis töötab üle 1700 inimese.