Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55973

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teenindaja peamiseks tööülesandeks on tagada tulemuslik kliendikeskne teenindus.

Ootused kandidaadile

Nõudmised Montoni kaupluse teenindajale:

  • soov olla suurepärane teenindaja
  • positiivne ellusuhtumisega avatud suhtleja
  • väga hea suhtlemisoskus
  • aus
  • enesekindel
  • aktiivne
  • hea stiilitajuga, huvi rõivamaailma ja moetrendide vastu
  • vähemalt keskharidusega
  • vanus alates 20. a.
  • tööalasel suhtlustasandil vähemalt ühe võõrkeele oskus (vene, inglise või soome)
  • valmidus nädalaringseks graafikujärgseks tööks

Kasuks tuleb:
  • eelnev teenindusalane töökogemus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
  • võimalust olla osa ühest Ida-Euroopa kiiremini kasvavast rõivafirmast
  • töökohta edukas ja arenevas ettevõttes
  • tööks vajalikku koolitust

Lisainfo

Konkursi kontaktisik on Tiia Kaelep, telefon 6302 708
Võimaluse korral lisada CV-le foto.
Kõikide sobivate kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt ühe nädala jooksul peale töökuulutuse aegumise tähtaega.

Tööpakkumise number
#55973
Teenindaja