Värsked tööpakkumised

Teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62042

Tööpakkumise number

62042

Töö kirjeldus

kelle peamiseks ülesandeks on tagada tulemuslik kliendikeskne teenindus.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised Mosaici kaupluse teenindajale:
 soov olla suurepärane teenindaja
 positiivne ellusuhtumisega avatud suhtleja
 aus
 enesekindel
 hea stiilitajuga, huvi rõiva- ja moemaailma vastu
 vähemalt keskharidusega
 vanus alates 20. a.
 suhtlustasandil vähemalt ühe võõrkeele oskus (vene, inglise või soome)
 valmidus nädalaringseks graafikujärgseks tööks

Kasuks tuleb:
 eelnev teenindusalane töökogemus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
 kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
 võimalust olla osa ühest Ida-Euroopa kiiremini kasvavast rõivafirmast
 töökohta edukas ja arenevas ettevõttes
 tööks vajalikku koolitust

Lisainfo

Ootame pildiga CV ja kaaskirja märgusõnaga “teenindaja” hiljemalt 24. märtsiks 2006

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. märts 2006
Kuulutus sisestati:
10. märts 2006

Hiljuti oma 78. aastapäeva tähistanud Baltika Grupp on rahvusvaheline rõivakaubandusettevõte, mis opereerib Montoni, Baltmani, Mosaici ja Baltika Vabrikupoe jaekette. Nelja jaekontseptsiooni vahel jaotuvad praegu üle 80 kaupluse ja jaepinna kuues riigis - Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Ukrainas ja Venemaal. Grupis töötab üle 1700 inimese.

Baltika Grupi ajalugu ulatub tagasi 1928. aastasse, mil Tallinnas asutati õmblustööstus "Gentleman". Tänaseks on Baltika Grupist saanud Balti regiooni juhtivaid rõivakaubandusettevõtteid, mis hõlmab endas seitset kaubandus- ning kolme tootmisettevõtet.