Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62042

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle peamiseks ülesandeks on tagada tulemuslik kliendikeskne teenindus.

Ootused kandidaadile

Nõudmised Mosaici kaupluse teenindajale:
 soov olla suurepärane teenindaja
 positiivne ellusuhtumisega avatud suhtleja
 aus
 enesekindel
 hea stiilitajuga, huvi rõiva- ja moemaailma vastu
 vähemalt keskharidusega
 vanus alates 20. a.
 suhtlustasandil vähemalt ühe võõrkeele oskus (vene, inglise või soome)
 valmidus nädalaringseks graafikujärgseks tööks

Kasuks tuleb:
 eelnev teenindusalane töökogemus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
 kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
 võimalust olla osa ühest Ida-Euroopa kiiremini kasvavast rõivafirmast
 töökohta edukas ja arenevas ettevõttes
 tööks vajalikku koolitust

Lisainfo

Ootame pildiga CV ja kaaskirja märgusõnaga “teenindaja” hiljemalt 24. märtsiks 2006

Tööpakkumise number
#62042
Teenindaja