Värsked tööpakkumised

Teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41686

Tööpakkumise number

41686

Töö kirjeldus

kelle peamiseks ülesandeks on tagada tulemuslik kliendikeskne teenindus.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised Montoni kaupluse teenindajale:
 soov olla suurepärane teenindaja
 positiivne ellusuhtumisega avatud suhtleja
 aus
 enesekindel
 aktiivne
 hea stiilitajuga, huvi rõivamaailma ja moetrendide vastu
 vähemalt keskharidusega
 vanus alates 20. a.
 suhtlustasandil vähemalt ühe võõrkeele oskus (vene, inglise või soome)
 valmidus nädalaringseks graafikujärgseks tööks

Kasuks tuleb:
 eelnev teenindusalane töökogemus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
 kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
 võimalust olla osa ühest Ida-Euroopa kiiremini kasvavast rõivafirmast
 töökohta edukas ja arenevas ettevõttes
 tööks vajalikku koolitust

Lisainfo

Avaldus ja pildiga CV märgusõna “monton teenindaja” all saata hiljemalt 13. märtsiks 2005 aadressile Veerenni 24, Tallinn 10135 või e-mailiga aadressile sven@baltika.ee.
Konkursi kontaktisik on Sven Ohlau, telefon 6302 806.
Kõikide sobivate kandidaatidega võetakse ühendust nädala jooksul.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. märts 2005
Kuulutus sisestati:
1. märts 2005

Hiljuti oma 75. aastapäeva tähistanud Baltika Grupp on rahvusvaheline rõivakaubandusettevõte, mis opereerib Montoni, Baltmani, CHR/Evermeni ja Baltika Vabrikupoe jaekette. Nelja jaekontseptsiooni vahel jaotuvad praegu ligi 80 kauplust ja jaepinda kuues riigis - Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Ukrainas ja Venemaal. Grupis töötab üle 1700 inimese.