Värsked tööpakkumised

Teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117829

Tööpakkumise number

117829

Töö kirjeldus

Vajatakse hakkajat teenindajat!

Vanalinna südames värskelt avatud prantsuse hõnguline shampanja kohvik-restoran Cést La Vie otsib oma meeskonda tublit ja töökat teenindajat.

Kandidaadilt eeldame: suurt töötahet ja kutsumust töötada vastaval ametikohal, väga head suhtlemisoskust ja soovi töötada inimestega.

Kasuks tuleb: Varasem valdkondlik töökogemus, suhtlustasandil soome, vene, inglise keele oskus, omandatud keskharidus.

Omalt poolt pakume: Konkurentsivõimelist palka, kohvi ja teenindusalast pidevat tasemekoolitust Eesti parima kohvimeistri Helger Haava käe all, häid töötingimusi, võimalik osalise ajaga töö.

Kui sa tundsid, et see kõik on sinu jaoks, saada cv või võta ühendust telefonil 56 221 000

Meeldivat võimalikku koostööd soovides,

Sinu Cést La Vie

Nõudmised kandidaadile

ausus

Huvitavat tööd graafiku alusel, konkurentsivõimelist palka, head ja kaasaegset töökeskonda, toredat kollektiivi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. august 2007
Kuulutus sisestati:
1. august 2007

Staffer OÜ on personali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte, vahendades pädevat tööjõudu nii eesti kui skandinaavia ettevõtetele.