Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149968

Teenindaja - täistööajaga, aastaringne töö

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupade väljapanek
klientide teenindamine
toidu komplekteerimine
töö kassas, saalis

Ootused kandidaadile

vanus alates 19 aastat (15-17a end mitte pakkuda)
teenindus ei ole ainult tüdrukutele, sobib ka poistele
eelnev töökogemus antud valdkonnas tuleb kasuks
eesti keele oskus

Ettevõte pakub

töökoht suure toitlustusketi uues projektis
arenguvõimalusi mida pakub suur toitlustuskett
korraliku palga väljateenimise võimalust

Tööpakkumise number
#149968

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. mai 2008
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2008

2008 juuni teisel poolel Pirita Selveris avatav bistroo otsib
aastaringseid täistööajaga eesti keelt hästi valdavaid ja
tegusaid teenindajaid.

Vaata rohkem