Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339864

Teenindaja suveperioodiks

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Klientide teenindamine;
*Kassas töötamine;
*Kauba väljapanek;
*Kaupluse korrashoid.

Ootused kandidaadile

*Positiivne ellusuhtumine;
*Ausus ja täpsus kassaga töötamisel;
*Initsiatiivikus ja koostöövalmidus;
*Kasuks tuleb soome keele oskus.

*Kindlat ja stabiilset töökohta maikuust kuni septembrikuuni;
*Tööaega graafiku alusel;
*Head töökeskkonda;
*Konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Aktiivsed neiud ja noormehed, kui Te soovite suvel töötada ning arendada oma suhtlemisoskust klientidega, siis kandideerige koheselt!

Tööpakkumise number
#339864

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
22. mai 2014
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2014

Fliis Trade OÜ ettevõttele kuulub Pirita Jahisadamas asuv Erikssoni kauplus, mis tegeleb alkohoolsete jookide müümisega. Otsime suveperioodiks (alates maikuust kuni septembrikuuni) sõbralikke ja meeldivaid teenindajaid.

Vaata rohkem