Teenindaja sushi restoranis
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552459

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui Sa oled abivalmis ja tähelepanelik, oled sõbralik ja toetav, räägid eesti, vene ja inglise keelt suhtlustasandil, siis me ootame Sind meie sõbralikus meeskonnas.

*Klientide meeldiv, professionaalne, ning kiire teenindus.
*Toidu- ja joogitellimuste vastuvõtmine ja kassasüsteemiga töötamine, samuti tellimuste haldamine nii telefoni, kui interneti teel
*Jookide valmistamine ja serveerimine
*Töökoha korrashoid ja puhtus

Ootused kandidaadile

*Omad varasemat töökogemust restoranis või kohvikus teenindajana
*Vene ja eesti keele oskus
*18+ eluaastat
*Ülesannete korrektne täitmine
*Viisakas väljanägemine
*Klientide kiire ja rõõmsameelne teenindamine

Ettevõte pakub

*Töökohta toredas ja üksteisest hoolivas meeskonnas.
*Kaasaegseid töötingimusi.
*Tööd paindliku graafiku alusel.
*Ettevõte siseseid soodustusi ning motivatsioon üritusi.
*Teeninduse- veini-ja kohvi koolitust.
*Arenemise ja õppimise võimalust.

Tööpakkumise number
#552459

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4 - 5.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
16. september 2018
Kuulutus sisestati:
19. august 2018

CVKeskus.ee klient

Sushi restoran Narva mnt 2

Vaata rohkem