Teenindaja Super Skyparkis VIP5

TAEVAPARK OÜ

Tööpakkumise number

584597

Taevapark OÜ Teenindaja Super Skyparkis

Töö kirjeldus

Ootame Sind teenindajaks meie Super Skyparki super tiimi!

Teenindajana on Sinu tööpäevad vaheldusrikkad ning põnevad. Sobid meie tiimi, kui Sa oled nutikas ja mänguline, soovid hea eesmärgi nimel kirglikult pühenduda, oled sõbralik ja usaldusväärne kaaslane, pead lugu kuulumisest tugevasse tiimi ning käitud ise selles meeskonnamängijana.


Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus heal tasemel ning vene keele oskus suhtlustasemel. Kasuks tuleb varasem kogemus teeninduse või toitlustuse valdkonnas.


Ettevõte pakub

Meeskonnamängijatest koosnevat kollektiivi, oma tiimi siseselt roteeruvat paindlikku töögraafikut, vajadusel osalist tööaega, soodsaid lõunaid meie restos, võimalust kutsuda oma pere tasuta keskust avastama, sportimisvõimalusi Sparta spordiklubis, tasuta batuuditrennid, Super Skyparki soodustused ja palju mängurõõmu.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
14. märts 2019
Soovin kandideerida

Teenindaja Super Skyparkis


TAEVAPARK OÜ

Super Skypark on regiooni suurim kogupere meelelahutuskeskus, mis asub kaubanduskeskuse T1 Mall of Tallinn katusekorrusel. Euroopa suurim batuudikeskus, ligi 10 meetri kõrgused ronimislinnakud, 360º kino ja teaduskeskus on mõned atraktsioonidest, mis pakuvad ajaveetmisvõimalust nii suurtele kui väikestele. Hoone katusele kerkiv Euroopas ainulaadne vaateratas lisab vürtsi Tallinna kilukarbisiluetile ning avab Tallinna täiesti uuest vaatenurgast, 120 meetri kõrguselt.

Vaatan ettevõtte profiili