Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673486

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Sind!

Jah, Sa lugesid õigesti!

Sina ju oledki sõbralik, abivalmis ja üleüldse üks äraütlemata vahva inimene, kes oleks justkui meie pereliige!

Meie siin, Sarviku peres, toimetame nagu iga teinegi pere vorst-vorsti

vastu põhimõttel...

Ootused kandidaadile

Kui Sina:

  • oled abivalmis meeskonnamängija
  • Sinu sõbrad kirjeldavad Sind sõnadega - siiras, rõõmsameelne ja positiivne
  • võtad külalisi kenasti ja viisakalt vastu ning pakud neile head-paremat
  • kui külalised lahkuvad, siis teed toa korda

Ettevõte pakub

Siis meie:

  • pakume Sulle väga head töötasu
  • ettevõttesiseseid soodustusi
  • vajadusel päris oma tuba tasuta, mis ei asu töökohast kaugel

Tööpakkumise number
#673486

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2020
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2020

Usume, et Rakvere rahvas ja linna külalised on pikisilmi oodanud üht toredat grillrestot, kus erilise tähelepanu all just Eestimaisest toorainest liha- ja kalaroad, mida valmistatakse restoranis sees olevas söeahjus. Meie restorani nimi Sarvik on väge täis ja viib meid juurte juurde tagasi! Sarvik, kui veis, on uhke ja tugev loom, mis oli ka meie esivanematele jõu ja vabaduse võrdkujuks. Kui juba juurte juurde tagasi, siis roogade sütel küpsetamine on maitsvaim ja nüansirikkaim lähenemine. Sarviku köögis on unikaalne söegrillahi - tegemist on grilli ja ahju kombinatsiooniga moodsas tehnoloogilises võtmes. Söeahi annab võimaluse valmistada ehedalt ja värskelt grillroogasid profiköögis, otse külaliste silme all.

Meie majas juba igav ei hakka või nagu ütleme: "Elamusi täis maja"! Meie naabriks on Virma Pubi, mis avati juunis 1988. aastal, olles praegu üks vanimaid söögikohti Rakveres. Nüüdseks on Virmast saanud Rakvere suurim pubi üle 130 istekoha ja 6 erineva saaliga. Suviti saab päikeselisi ilmu nautida mõnusal avaral väliterrassil. Neljapäeviti toimub laulusõpradele karaoke ning nädalavahetustel vinged peod elava muusikaga varajaste hommikutundideni. Kätt saab harjutada ka piljardimänguga. Toimetame iga päev kõik koos ning usume, et koos suudame kõike!

Vaata rohkem

Teenindaja