Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #802482

Teenindaja Põhjala Deli kohvik-poodi Balti Jaama turuhoones

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kohvikutoodete letimüük, klientide viisakas ja abivalmis teenindamine

  • Kohviku korrashoid ja töö korraldamine

  • Kohvikukaupade vastuvõtt, väljapanek ja jooksev juurde tellimine

  • Tellimuste haldamine ja suhtlus kliendiga

  • Füüsiline valmisolek tööd teha

  • Jooksvate, töö käigus tekkivate asjadega tegelemine

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlusoskus

  • Eelnev töökogemus klienditeenindus valdkonnas

  • Eesti keele oskus vähemalt kõnes

Ettevõte pakub

  • Mõnusat, puhast ja kaasaegset töökeskkonda

  • Kindel töögraafik

  • Sõbralik ja toetav meeskond

  • Tasuta töölõuna

Tööpakkumise number
#802482