Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197188

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide teenindamine, tellimuste vastuvõtmine

Ootused kandidaadile

  • tahe olla teenindaja, puhtusearmastus ja hoolvus oma töö suhtes
  • eelnev töökogemus ja soovitavalt läbitud erialakoolitused
  • hea eesti, inglise, vene ja soome keele oskus
  • positiivne ja rõõmsameelne ellusuhtumine, ausus, täpsus ja vastutustunne

Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ettevõttes
  • erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi
  • sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Töö on hooajaline, juuni algusest kuni augusti lõpuni.

Tööpakkumise number
#197188

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. mai 2010
Kuulutus sisestati:
11. mai 2010

Rannakohvik asub Pärnu kaunis ja hinnatud rannapiirkonnas. Kohvikus ja terrassidel einestades naudib meie klient rahulikku rannamiljööd ning vaadet merele.

Vaata rohkem

Teenindaja