Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290978

Teenindaja Pääsküla Koduselverisse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Klientide teenindamine kaupluses
- Kaupade vastuvõtmine, müügiks ettevalmistamine ja väljapanemine
- Selveri omatoodangu valmistamine
- Jooksvate ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

- Eesti keele valdamine vähemalt tasemel B1
- Vene keele oskus suhtlustasandil
- Teenindusvalmidus ja kliendile orienteeritus
- Ausus, korrektsus, täpsus
- Rutiinitaluvus

Ettevõte pakub

- Koolitusi ning arenguvõimalusi
- Kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid

Lisainfo

Otsime teenindajaid peatselt avatavasse Pääsküla Koduselverisse Pärnu mnt. 536B, Tallinn

Võtame ühendust vaid sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#290978

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. november 2012
Kuulutus sisestati:
5. november 2012

Selver on Eesti kapitalil tegutsev juhtiv super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub kolmkümmend viis kauplust üle Eesti ja Selveri Köök. Selver annab tööd ligi 2300 inimesele.

Vaata rohkem