Värsked tööpakkumised

Teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545859

Tööpakkumise number

545859

Töö kirjeldus

Eesti idapoolseim ja hinnatuim Kohvik Muna Narvas on nõus sõlmima töölepingu kogemustega teenindajaga.

Nõudmised kandidaadile

Kui soovib kursis olla kaasaegse toidukultuuri ning teenindusstandardiga,
on olemas varasem töökogemus restoraniteenindajana vähemalt 2 aastat ning avatus uutele töövõtetele ja kiire kohanemisvõime, siis just sellist teenindajat me ootame. Eesti, vene ja erialane inglise keele oskus on möödapääsmatud. Kiirus, ausus,korrektsus töös, esinduslikus ja sõbralikus- nende puudumisel Sa meile kahjuks ei sobi.

Päris head palka ning seda mitte ümbrikus vaid lausa ametlikult arvele;
aeg-ajalt puhata ja mängida ning pidu;
võimalust kuuluda Narva ühe hinnatuima söögikoha suurepärasesse meeskonda; aktiivset erialast enesearenguvõimalust.
Tähtsate ning huvitavate klientide teenindamine on meie igapäevatöö. Seda nii kohvikus, cateringidel kui ka suursugustel vastuvõttudel.

Lisainfo

Oma CV koos motivatsioonikirjaga palun saata aadressile kohvikmuna(at)kohvikmuna.ee

Asukoht:
Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
10. august 2018
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2018

Meil on ainult head toidud ja sõbralik teenindus. Oleme avatud 7 päeva nädalas.

Kohvik Muna asub Narva südames TÜ Narva Kolledžis aadressil Raekoja plats 2. Igapäevaselt on kohvikus saadaval kaasaegne a la carte menüü ning argipäeviti saab kiire lõuna päevapakkumistest. Kondiitriletis rikkalik valik kooke, magustoite, salateid, wrappe, võileibu jms. Toitlustame gruppe nii kohvikus kui kolledži ruumides. Catering- teenus lihtsamatest kodustest sünnipäevadest kuni kõrgetasemeliste rahvusvaheliste galaõhtusöökideni- ka see on meie igapäevatöö. Muna on tunnustatud aastatel 2017 ja 2018 Tripadvisori Excellence sertifikaadiga.