Värsked tööpakkumised

Teenindaja-konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362348

Tööpakkumise number

362348

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on autotarvikuid- ja varuosi müüv kauplus Tartu linnas.
Pakume püsitööd hoolsale, heatujulisele, autotehnika teadmistega klienditeenindajale.

Igapäevatöö on:
*klientide aktiivne ja abistav teenindamine müügisaalis
*kaubariiulite korraldamine ja korrashoid

Nõudmised kandidaadile

* teadmised ja huvi automaailmas toimuva vastu
* soov õppida ja areneda teenindusliidriks
* ausus, täpsus ja vastutustunne

* tööd graafiku alusel (kauplus on avatud E-R 8:30-18:30, L 9:00-16:00)
* väljaõpet ja arendavaid täeiendkoolitusi
* põhipalka, müügibonust ja soodustusi

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
14. november 2014

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel leida tööd erinevatel erialadel. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Väärtustades tööd.