Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311831

TEENINDAJA-KONSULTANT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide kõrgetasemeline teenindamine ja nõustamine
  • kaupade vastuvõtmine ja väljapanek
  • Gurmee omatoodete valmistamine

Ootused kandidaadile

  • kirglik huvi toidutegemise ja sellega seonduva vastu
  • sõbralikkus ja positiivsus
  • soov teenindada
  • kiirus ja täpsus
  • kesk- või keskeriharidus
  • eesti ja vene keele oskus
  • kasuks tuleb oskus suhelda inglise ja/või soome keeles
  • hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • sõbralikku tööõhkkonda ja toetavat meeskonda
  • tööd organisatsioonis, kus väärtustatakse inimest ja tema tööd
  • kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid
  • Partnerkaardi lisasoodustust
  • Spordiseltsiga liitumise võimalust

Lisainfo

Vajame töötajat Solarise keskuses asuvasse Selver Gurmee kauplusesse.

NB! Võtame ühendust vaid välja valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#311831

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2013

Selver AS on Eesti kapitalil tegutsev juhtiv jaekett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub 40 kauplust üle Eesti, 2 Selver Gurmee kauplust Tallinnas ning Selveri Köök.

Gurmee kauplus pakub klientidele kõrgekvaliteedilisi tooteid, tagades nõudliku toidunautleja vajadused kiirelt ning mugavalt läbi suurepärase ja personaalse klienditeeninduse.

Vaata rohkem