Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294750

Teenindaja-konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klientide kõrgetasemeline teenindamine ja nõustamine;
- toodete valmistamine ja vastuvõtmine;
- toodete müük

Ootused kandidaadile

- Kesk-või kesk-eri haridus;
- kirglikku huvi toidutegemise ja sellega seonduva vastu;
- sõbralikkust ja abivalmidust;
- positiivsust;
- kiirust ja täpsust;
- eesti ja vene keele oskust;
- inglise ja soome keele oskust;
- head arvutikasutamise oskust.

Ettevõte pakub

- põhipalka + lisatasu, vastavalt isiklikule panusele;
- sõbralikku tööõhkkonda ja toetavat meeskonda;
- kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid.

Lisainfo

NB! Võtame ühendust vaid sobilike kandidaatidega!

Töökoht asub Kesklinnas.

Tööpakkumise number
#294750

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
19. detsember 2012

Selver Gurmee on Selver AS-i uus gurmee pood kesklinnas, kus saab osta kõrge kvaliteediga tooteid ja alati personaalse lähenemise osaliseks. Selver Gurmeest on võimalik leida kohalikke kõrgekvaliteedilisi tooteid kui ka delikatesse erinevatest maailmariikidest. Selver Gurmee on ehe ja kvaliteetne!

Selver Gurmee - maitseelamused igaks päevaks!

Vaata rohkem