Värsked tööpakkumised

Teenindaja / kelner / waiter

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 571612

Tööpakkumise number

571612

Töö kirjeldus

Restoran Nautilus on casual dining restoran Tallinna Vanalinnas kõikidele mereandidest ja heast grillist lugupidavale inimesele. Tonnide viisi austreid ja muid mereande, söeahjus küpsetatud lihaveist, ojadena mulli, veini ja head humalat. Baarist käsitöökokteile, head muusikat, õdusat olemist ja imelist teenindust.

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma meeskonda innukaid teenindajaid.
Meie nõudmised :
- 18+
- Vähemalt pool aastat kogemust restoranitöös;
- Kõneoskus inglise, vene ja eesti keeles
- Võime töötada käte ja peaga (soovitatavalt samaaegselt)
- Võime teha vahet proseccol ja prosciuttol

Ettevõte pakub

Me pakume omalt poolt:
- Täistööaeg/Osaline aeg
- Tööd Vanalinnas
- Stabiilset ja rahvusvahelist meeskonda
- Head palka
- Läbipaistvat motivatsioonipaketti
- Head süüa ja ilusaid vormiriideid
- Häid võimalusi areneda
- Head atmosfääri ja meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2018
Brutopalk:
Alates 800 kuni 1200 EUR kuus

The Nautilus Oyster Bar & Grill is a casual dining restaurant in the very heart of Tallinn for all the seafoodies and grill-lovers. Best seafood dishes, great wine selection, handcrafted beers and signature cocktails is a stunning interiors.