Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55341

Teenindaja kaubanduskeskuses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*klientide juhendamine
*korra ja sujuva klienditeeninduse tagamine
*korrarikkumiste tõkestamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 19 aasta vanune

  • eesti keelt oskus algtasemel

  • kohtulikult karistamata

  • hea suhtleja

Lisaks hästi toimivale motivatsioonisüsteemile pakume töökohta meeldivas keskkonnas, karjäärivõimalust, sportimisvõimalust, kindlat ja stabiilset sissetulekut. Vajadusel kohta ühiselamus.

Lisainfo

Sobib ka osalise tööajaga tööks

Tööpakkumise number
#55341