Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68457

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide teenindamine ning toodete ja teenuste aktiivne müük Jõhvi Kohvik-kommipoes.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • soovitavalt varasem töökogemus klienditeeninduse valdkonnas
  • eesti keele valdamine, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • elementaarne arvuti kasutamise oskus
  • korrektsus, ausus ja hea suhtlemisoskus

  • stabiilset töökohta Eesti suurimas kondiitritööstuse ettevõttes
  • kaasaegseid töötingimusi
  • töö tulemustele vastavat tasu

Tööpakkumise number
#68457

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
26. mai 2006

AS Kalev on Eesti vanim ja suurim kondiitritööstusettevõtja, mille põhitegevuseks on suhkru- ja šokolaadikondiitritoodete tootmine ning müük.

Vaata rohkem

Teenindaja