Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196781

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teenindaja tööülesanneteks on roogade ja joogi serveerimine, klientide kvaliteetne teenindamine, arvete koostamine, arveldamine. Lisaks veel oma tööpindade korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma töötajalt ausust, puhtust, sõbralikkust, kiirust, head mälu ja kordinatsiooni. Lisaväärtusena loeme kindlasti vastavat erialast haridust ja varasemat töökogemust.

Pakume head töökogemust meeldivas töökeskkonnas ja kollektiivis. Lisaks on võimalus ka osaleda teeninduskoolitusel.
Pakume konkurentsivõimelist töötasu, milleks on vastavalt teenindaja tasemele 40-50eek/tunnis+ jootraha.

Lisainfo

Hooaeg Haapsalu Kuursaali Suvekohvikus algab 19. juuni ja lõpeb 19. september.

Tööpakkumise number
#196781

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: 40 - 50 €/tunnis
Kuulutus aegub:
6. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
6. mai 2010
Lisainfo palga kohta:
lisandub jootraha

Kuursaali Suvekohvik asub ajalooliselt tähtsas kohas Haapsalus- promenaadil. See koht on populaarne kõikide Haapsalu külastajate, kui ka kohalike elanike seas. Kuursaali suvekohvik avab uksed 19.juuni 2010 täiesti uues kuues nagu ka vast renoveeritud promenaad. Hooaja jooksul on oodata külastajaid nii Eestist kui välisriikidest, seega on meie töötajate puhul üsna oluline erinevate võõrkeelte oskus. Ootame tööle teenindavat personali, kes suudab kujundada Kuursaali Suvekohvikule parima Eesti kohviku maine olles sõbralik ja vastutulelik meie külastajate suhtes. Omalt poolt pakume konkurentsivõimelist palka, vaheldusrikast töökogemust ja meeldivat töökeskkonda.

Vaata rohkem

You are applying to:
Teenindaja