Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628975

Teenindaja Akadeemia Konsumis-erinevad osakonnad (Coop Harju)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd järgmistes osakondades:
* puu.- ja juurvilja osakond
* jookide osakond
* lihatoodete osakond
Töö sisuks on:
- kauba väljapanek ja osakonna korrashoid
- klientide igakülgne abistamine

Ootused kandidaadile

- vastutusvõimelisus ja hea pingetaluvus
- ausus, täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- paindlikku töögraafikut
- head töötasu ning lisatasu
- soodustusi nii ostlemisel kui sportimisel
- toredaid kolleege

Tööpakkumise number
#628975

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
25. november 2019

Harju Tarbijate Ühistu on aastast 1909 tegutsev kaubandusettevõte, kus töötab ca 730 rõõmsat ja rahulolevat töötajat. Meie 26 kauplust paiknevad Tallinnas, Harjumaal ja Pärnus.

Vaata rohkem