Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673307

Teenindaja- administraator

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotelli külastajate sisse- ja väljaregistreerimine;

Broneeringute haldamine;

Hotelli üldtelefonile ja e-postile vastamine;

Restoranis Postmark klientide teenindamine;
Ruumide korrashoid;
Hommikubuffee ettevalmistus, koka aitamine.
Täiskohaga töö alates 15 november 2020

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb :
*Varasem töökogemus klienditeenindajana toitlustus-või majutusettevõttes;
*Avatud mõtlemine, loominguline lähenemine ja leidlikkus erinevate olukordade lahendamisel.
Arvutioskus: interneti kasutamine, e-posti kasutamine, excel, word
Keeleoskus: inglise.

*Eneseteostust ja väljakutseid uues, uhkes ja innovaatilises keskkonnas;
*Huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
*Suurepärast kliendisuhtluse kogemust;
*Sõbralikku meeskonda;
*Omatöötajate soodustusi.
*Võimalus töötada jooksva graafiku alusel, võimalus päevi vahetada

*Parim palk selles sektoris Võrus

Tööpakkumise number
#673307

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 900 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. november 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

Georgi hotell asub Võru kesklinnas peatänaval 140 aasta vanuses ajaloolises hoones, mis on renoveeritud luksuslikuks boutique hotelliks aastatel 2013-2015. Hotellis on 18 numbrituba ja 40 voodikohta. Hotellikompleksi kuuluvad restoran 'Postmark' , ilusalong ja mini-spaa.

Vaata rohkem