Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147337

Teenindaja abi

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saali, teenindusleti ja tööruumide jooksev korrashoid, kaubavedu ja ladustamine, nõudepesu, koka ja teenindajate abistamine-asendamine

Ootused kandidaadile

Ilu- ja korrameelega; kiire, korralik ja abivalmis; loov ja omaalgatusvõimeline

Tööd 5 päeva nädalas (T-L) 12:00-16:00, nooruslikku meeskonda

Tööpakkumise number
#147337

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 38 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2008

Tartu Kaubamaja 0-korrusel asuv kiirtoidukohvik Corrida Grill

Vaata rohkem