Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180087

Teeni raha kuulsas rahvusvahelises teleprojektis!

CVKeskus.ee klient
muu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AINULAADNE KOGEMUS!

  • Vaata lisaks: http://www.youtube.com/watch?v=yeF7yLkEECs&feature=related

Ootused kandidaadile

  • oled valmis töötama Hollandis ajavahemikus 20 september- 15 november 2009 ja osalema
testivoorus Tallinnas 10 Augustil;
  • oled füüsiliselt vastupidav ning Sinu põlved, selg ja õlad on valmis kandma tavalisest
suuremat koormust;
  • oled isiksusena tugev ning vastupidav ka kriisisituatsioonides ja võimaliku ebaõnnestumise
puhul oled valmis kohe alustama otsast peale;
  • võid ennast iseloomustada kui täpset, distsipliini taluvat, suurepärase
keskendumisvõimega inimest;
  • oled vanuses 18 – 35 ja töötamine telekaamerate ees ei tekita Sinus kõhedust;
  • oled valmis kahe kuu vältel pühenduma täielikult elule rahvusvahelises meeskonnas, mille
ühine eesmärk on uue maailmarekordi saavutamine doominoladumises, isegi kui see võib tihti
tähendada töötamist õhtuti ja nädalavahetustel;
  • valdad vabalt inglise keelt ning selles suhtlemine ei tekita Sulle raskusi;
  • ei ole värvipime ega kriminaalkorras karistatud.

  • ainulaadset võimalust töötada multikultuurses keskkonnas, luua uusi tutvusi ja osaleda
ülemaailmses teleprojektis mida vaatab 800 miljonit televaatajat;
  • tasuta majutust ja toitlustust tööpäevadel;
  • valikut erinevatest sündmustest ja ettevõtmistest, mis on korraldatud just selles ettevõtmises
osalejatele tagamaks perioodi vältel ka põnev tööväline elu;
  • brutopalka vahemikus 5,07-8,24 EUR tunnis.

Lisainfo

Osavõtmiseks, palun saada oma CV inglise keeles ja foto hiljemalt 30.07.2009 märksõnaga „TV-
Show“ aadressile dina(at)bhc.ee. Hea meelega vastan Sinu kõikidele täiendavatele küsimustele
telefonil +372 522 2231 Dina Gontsharova.

Tööpakkumise number
#180087