Värsked tööpakkumised

Teemontöör

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 101943

Tööpakkumise number

101943

Töö kirjeldus

Töötamine brigaadis suvel raudteel ja talvel metsatöödel
Töökäskude täitmine
Töödejuhataja korralduste täitmine
Töö käsitsi ja väikemehhanismidega
Töö toimub üldjuhul päevasel ajal tööpäevadel, kuid mõnikord ka öösel ja nädalavahetusel vastavalt ilmastikule ning Tellija soovidele
Töölähetused olenevalt objekti asukohast
Töö toimub väljas
Töö nõuab füüsilist vastupidavust

Nõudmised kandidaadile

Varasem töökogemus ehitustöödel
Hea tervis
Hea füüsilise koormuse taluvus
Eesti ja vene keele oskus
Meeskonnatöövalmidus
Ausus, töökus ja kohusetundlikkus
Soov ennast täiendada ja arendada

Konkurentsivõimelist motiveerivat töötulemustest sõltuvat töötasu alates 6800 EEK/kuu (neto)
Põhikohaga aastaringset tööd Tartu, Valga ja Võru brigaadides.
Heade töötulemuste eest aasta jooksul kuni 1 keskmise kuupalga suurust aastapreemiat
Töötasu arvestus toimub ühikhindade alusel
Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
Kindlat ja stabiilset töökohta
Meeldivat kollektiivi
Vaheldusrikast ja mitmekülgset tööd arenevas organisatsioonis

Lisainfo

Kasuks tuleb:
Töökogemus metsatöödel
Töökogemus ehitustöödel
Töökogemus raudteetöödel
B kategooria juhiload

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2007
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2007

OÜ HALLERT VR (endine AS Rööbasteede Ehitus Tartu osakond) on 2006 aastal loodud metsatööde ja rööbasteede ehituse, remondi ja hooldusega tegelev ettevõte. Ettevõttes töötab 42 töötajat.

OÜ HALLERT VR kuulub infrastruktuuri ehitamisega tegelevasse Hollandi kontserni Volker Stevin Rail & Traffic bv.

Pakume tööd töölistele Tartu, Valga ja Võru brigaadides.