Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #272493

Teemanttööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on teemantpuurimine ja -saagimine. Tööandjaks on Soome ettevõtte.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt aastane töökogemus teemantpuurijana/teemantsaagijana
  • Soome keele oskus suhtlustasandil
  • Põhjamaades kehtiva tööohutuskaardi olemasolu
  • B-kategooria juhilubade olemasolu
  • Iseseisvus ning lõpptulemusele orienteeritus
  • Soovituslik on Soomes töötamise kogemus

Ettevõte pakub

  • Soome tingimustes konkurentsivõimelist palka
  • Täiendkoolitusi
  • Head töökeskkonda

Tööpakkumise number
#272493