Värsked tööpakkumised

Teemantpuurija-saagija (Soomes)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363585

Tööpakkumise number

363585

Töö kirjeldus

Töökoht on Soomes, Turu linnas.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame mitmeaastast töökogemust betoon- ja kivikonstruktsioonide teemantpuurimisel ja -saagimisel. Edukas kandidaat on algatusvõimeline ja suuteline iseseisvalt töötama. Vajalik hea füüsiline vorm ja hea soome keele oskus. Töötamise eelduseks on kehtiva tööohutuskaardi ja tuletööde kaardi olemasolu. Autojuhiluba on kandideerimisel eeliseks.

Töö algab kohe kui sobiv töötaja on leitud. Pakume kindlat ja tähtajatut töölepingut Aputeam OY-ga. Tööandja aitab leida sobiva majutuse.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
28. november 2014

Aputeam OY on töövahendus- ja tööjõurendiettevõte, mis vahendab töötajaid peamiselt tööstus-, ehitus- ja logistikavaldkonna firmadele.