Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433196

Teehoiutööde peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teehoolduse valdkonna lepinguliste kohustuste ja klientide tellimuste täitmise korraldamine
Teehoiutööde teostamiseks vajaliku tööjõu planeerimine ja värbamine, töötajate koolituse korraldamine ning tööohutusalane instrueerimine, töö- ja puhkeaja planeerimine
Osakonna käsutuses oleva tehnika ratsionaalse ning säästliku kasutuse korraldamine
Tellijatele hinnapakkumiste koostamine, kooskõlastatud pakkumiste esitamine ning lepingueelsete läbirääkimiste pidamine
Teostatud tööde aktide koostamine ning arvete esitamise korraldamine
Aruandluse pidamine

Ootused kandidaadile

Väga hea ajaplaneerimise ja tähtaegadest kinnipidamise oskus
Hea stressitaluvus
Korrektsus ja täpsus
Hea MS Exceli ja Wordi tundmine
Soovitavalt teedeehituse alane kõrgharidus või kogemus sarnasel ametikohal
Kasuks tuleb eelnev juhtimisalane töökogemus
Valmisolek töötada graafiku alusel

Ettevõte pakub

Meeldivat töökeskkonda ja kolleege
Tööle väärilist tasu
Põnevat tööd

Tööpakkumise number
#433196

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2016
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2016

AS Eesti Keskkonnateenused on erinevaid jäätmekäitlusalaseid ja kommunaalteenuseid pakkuv ettevõte. Kaasaegne jäätmekäitlus tähendab palju rohkem kui lihtsalt prügivedu. Tänapäeval on peamine rõhk ressursisäästlikul käitumisel ning jäätmetele uue elu andmisel - taaskasutamisel. Moodsad tehnoloogiad lubavad taaskasutada järjest suuremat hulka jäätmeid, mille tulemusena väheneb keskkonna saastamine ja ka vajadus uute loodusvarade kasutusele võtmiseks.
Eesti Keskkonnateenused on omas valdkonnas üks Eesti suurimaid ettevõtteid, teenindades üle 100 000 kliendi ning käideldes rohkem kui 200 tuhat tonni erinevaid jäätmeid aastas. Ettevõtte 2014. aasta käive oli üle 23 MEUR. Ettevõttes töötab ca 450 inimest. Lisainfo www.keskkonnateenused.ee

Vaata rohkem