Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59065

Teehoiutööde juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • teetööde kavandamine ja igapäevane korraldmine
  • teede ehitamise, remontimise ning hooldamise korraldamine
  • kogu teede haldamisega seotud tegevuste teostamine
  • pidev kvaliteedi kontrollimine
  • osalemine uute projektide mahtude hindamisel ja hinnapakkumiste koostamisel

Ootused kandidaadile

  • teedeehituslik kõrg(kesk-eri)haridus
  • arvuti kasutamise oskus tekstitöötluse ja tabelarvutuse tasemel
  • eelnev erialane töökogemus
  • vene ja soome kõnekeeleoskus töövaldkonna sõnavara piires
  • meeskonnatöö kogemus
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • koostöövalmidus ja organiseerimisoskus
  • iseseisvus tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

  • tööd pidevas arengus olevas ettevõttes
  • väljakujunenud organisatsiooni kultuuri

Tööpakkumise number
#59065