Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58829

Teedeteenistuse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu Linnavalitsuse linnamajanduse osakond võtab teenistusse teedeteenistuse spetsialisti teenistustähtajaga kuni 31. detsember 2006.

Spetsialisti peamisteks tööülesanneteks on:

  • tänava alal tehtavate kaevetööde järelevalve
  • teede ja tänavate sulgemise lubade registri pidamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • arvuti kasutamise oskus
  • väga hea kirjaliku ja suulise eneseväljenduse oskus
  • pingetaluvus
  • juhilubade olemasolu
Kasuks tuleb töökogemus teedeehituses

  • huvitavat ja pingelist tööd meeldivas nooruslikus kollektiivis
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
  • kaasaegseid töövahendeid

Lisainfo

Sooviavaldus ja CV saata või tuua hiljemalt 31. jaanuariks 2006 Tartu Linnavalitsuse linnamajanduse osakonda, Raekoja plats 3, tuba 206, 51004

Tööpakkumise number
#58829

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem