Värsked tööpakkumised

Teedeteenistuse spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58829

Tööpakkumise number

58829

Töö kirjeldus

Tartu Linnavalitsuse linnamajanduse osakond võtab teenistusse teedeteenistuse spetsialisti teenistustähtajaga kuni 31. detsember 2006.

Spetsialisti peamisteks tööülesanneteks on:

  • tänava alal tehtavate kaevetööde järelevalve
  • teede ja tänavate sulgemise lubade registri pidamine

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • arvuti kasutamise oskus
  • väga hea kirjaliku ja suulise eneseväljenduse oskus
  • pingetaluvus
  • juhilubade olemasolu
Kasuks tuleb töökogemus teedeehituses

  • huvitavat ja pingelist tööd meeldivas nooruslikus kollektiivis
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
  • kaasaegseid töövahendeid

Lisainfo

Sooviavaldus ja CV saata või tuua hiljemalt 31. jaanuariks 2006 Tartu Linnavalitsuse linnamajanduse osakonda, Raekoja plats 3, tuba 206, 51004

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2006