Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139188

Teedeehituse valdkonna insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • teeehituslike projektide omanikujärelevalve teostamine
  • projektijuhtimine ja tellija esindamine teetööde tegemisel

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidust insener-tehnilises valdkonnas, soovitavalt teede erialal
  • Baasteadmisi FIDIC lepingutingimustest, ehitusalase seadusandluse tundmist
  • Eelnevat töökogemust sarnases valdkonnas
  • Avatust, pühendumust ja uuendusmeelsust
  • Orienteeritust meeskonnatööle
  • Arvutikasutuse oskust (MS Word, MS Excel, MS Access)
  • Inglise keele oskust tööks vajalikul tasemel
  • Autojuhiloa olemasolu
  • Valmidust tööks väljaspool Tallinna
  • Soovitav oleks teehoiutööde litsentsi olemasolu või eelduste olemasolu litsentsi taotlemiseks

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd laienevas ettevõttes
  • Sõbralikku kollektiivi
  • Koolitust
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Korporatiivsoodustusi

Lisainfo

Palume saata CV koos motivatsioonikirja ja palgasooviga.

Tööpakkumise number
#139188

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2008

Infragate Eesti AS on veevarustuse ja kanalisatsiooni projekteerimis-, konsultatsiooni-, projektijuhtimise ja ehituse omanikujärelevalve teenust pakkuv ettevõte, mis kuulub Eesti Veevärk AS gruppi. Seoses ettevõtte arenguga ja laienemisega teistesse infrastruktuuri valdkondadesse (gaas, elekter, teed, jäätmed).

Vaata rohkem