Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550375

Teedeehituse tööjuht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Järvamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 8. august 2018
Kuulutus aegub:31. august 2018

Töö kirjeldus

  • Ehitusplatsil tööde korraldamine
  • Suhtlemine alltöövõtjatega tehnilistes küsimustes
  • Ehitusplatsil tööohutuse ja keskkonnaalase tegevuse korraldamine
  • Tööde dokumenteerimine: objekti päevik, kaetud tööde aktid jms

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus või selle omandamine
  • Soovitavalt erialane töökogemus
  • Hea meeskonnatööoskus
  • Hea eesti keele oskus
  • B-kategooria juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

  • Täiendkoolitust
  • Huvitavaid eneseteostusvõimalusi professionaalses meeskonnas
  • Parimaid ehitusvaldkonna IT-lahendusi Eestis
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Ametiautot

Tööpakkumise number
#550375

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. august 2018
Kuulutus sisestati:
8. august 2018

Tariston AS-i peamised tegevusvaldkonnad on teehooldus ja -ehitus, maaparandustööd, pindamine, mäendus, liikluskorraldusvahendite tootmine ja paigaldus ning rasketehnika rentimine. Kasutame üksnes tänapäevaseid ehitusmasinaid – hetkel kuulub Taristoni tehnikaparki üle 75 masina. Meie meeskonda kuulub rohkem kui 120 töötajat, kes kõik on oma tegevusvaldkonnas pikaajalise töökogemusega professionaalid. Tariston AS on Tallinna börsil registreeritud ettevõtte Nordecon AS 100% tütarettevõte.

Vaata rohkem