Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514958

TEEDEEHITUSE TÖÖDEJUHT/MEISTER

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda töödejuhti, kelle peamiseks tööülesandeks on tööde vahetu juhtimine ja teostamine teedeehitusobjektidel Tallinnas ja Harjumaal. Tööde dokumenteerimine ja aruandluse koostamine vastavalt kehtestatud korrale.

Ootused kandidaadile

- varasem töökogemus teedeehituse valdkonnas
- oskus töötada projektdokumentatsiooniga
- valmisolek ka füüsiliseks tööks
- tööde koordineerimise ja juhtimise oskus
- oskus töötada meeskonnas
- hea suhtlemisoskus
- kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist töötasu
- põnevaid väljakutseid, vastutusrikast tööd ja eneseteostusvõimalust
- kaasaegset töökeskkonda arenevas ettevõttes
- vastavalt Sinu soovile, panusele ja võimetele arengu- ja koolitusvõimalusi
- tööks vajalikke vahendeid
- tööauto

Tööpakkumise number
#514958

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2018

Viaston Infra on teedeehitusettevõte. Töid teostame peatöövõtu ja alltöövõtu korras peamiselt Tallinnas ja Harjumaal. Viaston Infra OÜ-le on väljastatud kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaadid vastavalt standardite ISO 9001 ja 14001 ning OHSAS 18001 nõuetele.

Meie peamised teenused on:
• Teede ja platside ehitus
• Aluste ehitus
• Mulla- ja pinnasetööd
• Asfalteerimine
• Kivitööd

Oma töös väärtustame kliendi vajadusi, tööde kvaliteeti ja hindame kõrgelt tähtaegadest kinnipidamist. Võtame alati vastutuse tehtud tööde eest. Oleme veendunud, et parima lahenduse ja teostuse saavutamise aluseks on hea koostöö.

Meie meeskonda kuuluvad inimesed, kellel on üle 10-aastane töökogemus antud valdkonnas ning kes on edukalt osalenud Eesti suurimate infraehitusobjektide rajamisel. Analüüsime, eelarvestame, planeerime, kooskõlastame, teostame ja vastutame – ehk pakume lisandväärtusi luues parimaid terviklahendusi.

Vaata rohkem