Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144545

Teedeehituse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Teedeehitusprojektide juhtimine ja järelevalve
  • Riigihanke projektide ettevalmistamises osalemine ja nende esitamine
  • Klientide ja koostööpartneritega suhete hoidmine ja arendamine
  • Meeskonna eestvedamine, juhendamine ja kontrollimine
  • Projektiga seonduva dokumentatsiooni ja infoliikumise haldamine

Ootused kandidaadile

  • Omad kutse- või kõrgharidust teede- või üldehituse valdkonnas
  • Oled varem töötanud projekti- või objektijuhina teede- või üldehituse valdkonnas
  • Valdad eesti keelt väga heal tasemel, kasuks tulevad vene, inglise ja soome keele oskus
  • Tunned hästi MS Office arvutiprogramme MS Excel, MS Project
  • Oled ennastkehtestav ja korrektne ning tähtaegadest kinnipidav

  • Tulemusrikkaks tööks vajalikke vahendeid ja kaasaegset töökeskkonda
  • Arenguvõimalusi rahvusvahelisel tasemel
  • Väljakutseterikast tööd stabiilses hea mainega ettevõttes

Tööpakkumise number
#144545

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2008
Kuulutus sisestati:
14. märts 2008

Baltic Human Capital assisteerib personaliotsingul Eesti juhtivat teedeehitusettevõtet Talter AS-i, mis omab kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissertifikaate ISO 9001:2000 ja ISO 14001:2004. Talter AS-il on märkimisväärsed kogemused teede, tänavate ja muude kattega alade ehituse ja remondi vallas.

Vaata rohkem