Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688140

Teedeehituse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma ettevõttesse teedeehituse alast projektijuhti. Põhilised tööülesanded:

  • Ehitusobjektide kvaliteetne ja eelarveline juhtimine;
  • Eelarvete ja ajagraafikute koostamine ning täitmine;
  • Läbirääkimiste pidamine tellijate, hankijate ja alltöövõtjatega;
  • Töö kvaliteedi jälgimine ja tähtaegadest kinnipidamine;
  • Töökoosolekute kokkukutsumine ja läbiviimine;
  • Ehitusobjekti dokumentatsiooni vormistamine ja aruandluse esitamine;
  • Tööde akteerimine ning üleandmine tellijatele.

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt vähemalt kutse Teedeinsener tase 6;

  • Nõutav on töökogemus samas valdkonnas või objektijuhina;

  • Pingetaluvus,lojaalsus ja kohusetunne;

  • Enesekehtestamise ja meeskonna juhtimise kogemus;

  • Hea arvutikasutamise oskus;

  • Täpsus ja korrektsus;

  • Valmisolek töötada üle Eesti vastavalt ehitusobjektidele.

Ettevõte pakub

  • Põnevat ja vaheldusrikast tööd arenevas ettevõttes;

  • Eneseteostamise võimalust;

  • Konkurentsivõimelist töötasu vastavalt töötulemustele;

  • Ametisõidukit (vajalik kehtivate juhilubade olemasolu);

  • Erialast täiendkoolitust;

  • Meeldivat töökollektiivi.

Tööpakkumise number
#688140

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2021
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2021

Lääne Teed OÜ, mis kuulub osaühinguga ÜLE ühisesse gruppi, on asutatud 2002 aastal.

Omame tehnilist võimekust ja kompetentsi nii teedeehituse kui teehoolduse vallas ning tegeleme ka teedeehituseks vajalike materjalide müügiga. Meie eesmärgiks on eelkõige tagada tööde kõrge kvaliteet ja kliendirahulolu.

Hetkel on ettevõtte põhitegevuseks Pärnu maakonna riigiteede korrashoiu korraldamine ning Haapsalu linnale ja Lääne maakonna teistele omavalitsustele teehooldusteenuse pakkumine. Lisaks ka teede remont, ehitus ja hooldus, teeäärse võsa lõikus ja teega seotud niitmistööd. Meie masinapargis on olemas kogu vajalik tehnika: teehöövlid, laadurkopad, kallurautod, niidukid ja väiksemad ning spetsiifilisemad masinad.

Vaata rohkem