Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #457165

Teedeehituse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Projektide ajaline ja finantsiline planeerimine,
- Töövõtulepingute koostamine ja nende nõuetekohase täitmise tagamine,
- Meeskonna juhendamine ja kontrollimine,
- Objektide üleandmine tellijale, dokumentatsiooni koostamine.

Nõudmised kandidaadile

- Varasem töökogemus projektijuhina (min 2 aastat)
- Väga hea eesti keele oskus, rahuldav inglise- ja vene keele oskus
- Erialane kõrgharidus või selle omandamine
- AutoCadi tundmine
- Analüüsivõimeline, töös täpne ja korrektne, hea suhtleja.

Ettevõte pakub

- Motiveerivat töötasu
- Töövahendeid, (ametiauto; laptop; telefon; jne)
- Huvitav ja mitmekesine töö arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#457165

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2017

Werm OÜ teostab erinevaid taristuehitustöid nii pea- kui alltöövõtu korras:

– Teede ja platside ehitus | asfalteerimistööd; alusteehitus; kivitööd
– Kaeve ja pinnasetööd | väljakaeve ja tagasitäide; tiikide rajamine
– Maaparandustööd | kraavide rajamine ja puhastamine; drenaažide ja truupide paigaldus

Vaata rohkem