Värsked tööpakkumised

Teede projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421319

Tööpakkumise number

421319

Töö kirjeldus

Koostada teede, platside ja liikluskorralduse projekte ning teostada mahuarvutusi.

Nõudmised kandidaadile

Erialane kõrg -või rakenduslik haridus (võib olla viimase kursuse tudeng).
Kasuks tuleb eelnev töökogemus.
Arvutikasutamise oskus heal tasemel ja AutoCad programmi tundmine
Eesti keele oskus väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas, lisaks tuleb kasuks inglise ja vene keele oskus.
B kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Eneseteostuse võimalust
  • Arenemisvõimalusi pika kogemusega ja edukas ettevõttes
  • Võimalusi täiendavatele koolitustele
  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. mai 2016
Kuulutus sisestati:
2. mai 2016

Lemminkäinen Eesti AS on Eesti juhtiv teedeehitusettevõte, mis omab kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissretifikaate ISO 9001:2000; ISO 14001:2004 ja OHSAS 18001.
Ettevõttel on märkimisväärsed kogemused teede, tänavate ja muude kattega alade ehituse ja remondi vallas.