Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136752

Technical customer support manager

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- toodete müügi juhtimine ja arendamine Baltimaades;
- valdkonna juhtivate klientidega pikaajaliste koostöösuhete loomine ja arendamine, (näiteks ehitusjärelvalvefirmad);
- väga hea tehnilise teeninduse ja klienditoe tagamine;
- tehnilise väljaõppe planeerimine ja organiseerimine, müügi- ja turundusalase toe pakkumine vastavalt eelarvele.

Ootused kandidaadile

- tehniline kõrgharidus;
- tehnilise kontrolli alased teadmised ja/või kogemus;
- väga hea eesti keele ja hea inglise keele oskus. Kasuks tuleb soome või vene keele oskus;
- hea suhtlemisoskus ja valmisolek meeskonnatööks;
- veenmisoskus ja püsivus;
- võimalus ja tahe reisida.

Kasuks tuleb:
- kasuks tuleb ehitusjärelvalvealane kogemus.

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist palka ja kompensatsioonipaketti;
- karjäärivõimalust rahvusvahelises ettevõttes;
- tulevase töö asukoht on läbiräägitav.

Lisainfo

Töö kohta saab lisainformatsiooni telefonil +371 29 27 50 40, Didzis Rungulis.
Ametikohale kandideerimiseks palun saatke oma inglisekeelne avaldus, CV ja palgasoov Manpoweri vanemkonsultant Pauli Jakobssonile pauli.jakobsson(ät)manpower.fi

Tööpakkumise number
#136752

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2008

Honeywell on üks maailma suurimaid automaatjuhtimistehnoloogia tarnijaid, pakkudes teenust klientidele 95 riigis. Meie käive on 34 miljardit USD ja oleme ülemaailmselt tööandjaks rohkem kui 100 000 inimesele.

Honeywell on juhtivaid tarnijaid, kes pakub kütte-, ventilatsiooni-, jahutus-, kliima-, joogiveesüsteemide kontrolliseadmeid ja kompleksseid reguleerimissüsteeme nii era- kui ka tööstuslikele tarbijatele. Vaata lisainfot: www.honeywell.com

Vaata rohkem