Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65843

Teavitustöö allohvitser

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teavitustöö teostamine vastavalt teabeohvitseri korraldustele

Ootused kandidaadile

  • riigikeele oskus kõrgtasemel
  • arvutikasutamise oskus (Word, PP)
  • B-kategooria juhiload
  • suuline ja kirjalik eneseväljendusvõime
  • suhtlemisoskus
  • algatusvõime
  • organiseerimisvõime
  • loovus
  • pingetaluvus
  • orienteeritus meeskonnatööle
  • soovitatav on huvi fotograafia vastu

Ettevõte pakub

  • erialane täiendkoolitus
  • stabiilset sissetulekut ja töökeskkonda
  • loovat tööd
  • ametikorterit

Lisainfo

Kandideerimise lõpptähtaeg on 01. juuni 2006. a.

Täiendav info LtVÕK Tapa VÕK teabeohvitserilt tel 717 2807, 53321851

Tööpakkumise number
#65843